لوگو فونت انجمن

راهنمای عضویت

راهنمای عضویت

کاربر گرامی ، شما می توانید در این صفحه راهنمای عضویت در انجمن را مشاهده نمایید .  برای عضویت میباستی با کلیک بر روی دکمه زیر ، به صورت اولیه ثبت نام کرده و در گام بعدی با دسترسی به پنل عضویت می توانید بسته های عضویت را مشاهده کرده و با انتخاب هر یک ، در انجمن عضو شوید .

انواع عضويت

در انجمن علوم خاک ایران

عضويت پيوسته

موسسان انجمن و کليه افرادي که حداقل داراي درجه کارشناسي­ ارشد در رشته­ هاي مختلف مهندسي کشاورزی یا رشته­ هاي مرتبط به تشخیص هیأت مدیره باشند، مي ­توانند به عضويت پيوسته درآيند.

عضويت وابسته

اشخاصي که داراي درجه کارشناسي هستند و مدت 5 سال به نحوي در يکي از رشته­ هاي کشاورزی یا رشته­ هاي مرتبط به تشخیص هیأت مدیره شاغل باشند. عضویت اعضای وابسته ­ای که دارای حداقل سه سال سابقه عضویت در انجمن بوده و فعالیت ارزنده­ای برای تحقق اهداف انجمن انجام داده باشند، در صورت تصویب هیأت مدیره انجمن می تواند به عضویت پیوسته تبدیل شود.

عضويت دانشجويي

کليه دانشجوياني که در رشته­ هاي مختلف کشاورزی يا رشته­ هاي مرتبط به تشخیص هیأت مدیره به تحصيل اشتغال دارند.

عضويت افتخاري

شخصيت­ هاي ايراني و خارجي که مقام علمي آنان در زمينه­ هاي کشاورزی حائز اهميت خاص باشد، يا در پيشبرد اهداف انجمن کمک ­هاي موثر و ارزنده ­اي نموده باشند، با تصویب هیأت مدیره می توانند به عضویت افتخاری انجمن درآیند.

اعضاي حقوقي

سازمان­ های دولتی و غیر دولتی که در زمينه­ هاي علمي، پژوهشي و فنی مرتبط، فعاليت دارند مي توانند به عضويت حقوقی انجمن درآيند. اعضاي حقوقی به مثابه عضو پیوسته انجمن محسوب مي­ شوند و نماینده قانونی آنها می­ تواند با حق رأی در مجامع انجمن شرکت نماید.

شرایط عضویت

– انجمن می ­تواند نسبت به تعریف سطوح و رتبه ­های مختلف برای هر یک از انواع عضویت فوق­ الذکر، بر اساس آئین نامه ­ای که به تصویب هیأت مدیره خواهد رسید، اقدام نماید.

 

– هر يک از اعضاء، سالانه مبلغي را که ميزان آن توسط مجمع عمومي تعيين می‏ شود به عنوان حق عضويت پرداخت خواهد کرد. پرداخت حق عضویت اعضاء به صورت چندساله یا مادام ­العمر بر اساس آیین نامه­ ای که به تصویب هیأت مدیره خواهد رسید، امکان پذیر است.

 

– پرداخت حق عضويت، هيچ گونه حق و ادعايي نسبت به دارايي انجمن براي عضو ايجاد نمي­ کند.

 

– اعضاي افتخاري انجمن از پرداخت حق عضويت معاف هستند.

 

 عضويت در يکي از موارد زير خاتمه مي يابد:

– استعفاي کتبي

– عدم پرداخت حق عضويت سالانه

 

 تأیيد خاتمه عضويت با هیأت مدیره است.

 

عدم پرداخت حق عضويت سالانه باعث غیرفعال شدن عضویت می شود، که هر زمان عضو غیرفعال اراده کند می تواند با پرداخت حق عضویت به عضو فعال تبدیل شود.

 

0 +
تعداد اعضاء
0
کنگره‌های برگزار شده
0
نشریات تخصصی
0
قدمت (سال)
حق عضویت سطوح مختلف اعضای حقوقی و حقیقی

انجمن علوم خاک ایران

عضویت حقیقی

پیوسته
500000 ریال یک ساله
  •  
ویژه

عضویت حقیقی

وابسته
1200000 ریال سه ساله
  •  

عضویت دانشجویی

دانشجویی
2000000 ریال پنج ساله
  •  

عضویت حقیقی

پیوسته
500000 ریال یک ساله
  •  
ویژه

عضویت حقیقی

وابسته
1200000 ریال سه ساله
  •  

عضویت دانشجویی

دانشجویی
2000000 ریال پنج ساله
  •  

عضویت حقوقی

عادی
10000000 ریال یک ساله
  •  

عضویت حقوقی

فعال
50000000ریال سه ساله
  •  

عضویت حقوقی

ویژه
200000000ریال پنج ساله
  •  
نحوه عضویت مادام العمر در

انجمن علوم خاک ایران

عضو حقوقی با پرداخت حداقل 10 برابر حق عضویت مصوب، می تواند وضعیت عضویت مادام العمرسطح مربوط را احراز کند. در صورت تمایل به ارتقاء سطح عضویت، این کار با پرداخت ما به التفاوت حق عضویت های هر سطح در سال مورد درخواست و تأیید مجدد هیأت مدیره امکان پذیر خواهد بود. همچنین ایجاد وضعیت عضویت مادام العمر برای اعضای پیوسته و وابسته ای که حق عضویتی 10 برابر حق عضویت عادی پرداخت می نمایند (پس از تأیید هیأت مدیره انجمن).

 

Translate »
×